AVIS TAULETES: AQUESTA WEB S’HA DE VEURE AMB
LA TAULETA GIRADA EN DISPOSICIÓ HORITZONTAL.
+34 93 280 24 92

Nedadores de competició de tots els temps

Nedadores fins 2014/2015
Nedadores a partir 2015/2016:
    Cognoms
Nom
Any
 
    Abia Rodríguez de Medina
Daniela
2005
    Aragunde Belmonte
Inés
2001
    Arañó Fernández
Berta
2003
    Barba Llorens
Martina
2004
    Basiana Cañellas
Clara
1991
    Batlles Prokusheva
Cristina
2001
    Bofill Strub
Andrea
2003
    Bofill Strub
Maria
2005
    Camps Bondia
Giselle
2002
    Casellas Gonzàlez
Carla
2006
    Cavero Sibera
Mireia
2001
    Cocean
Emma
2006
    Curià Capdevila
Nora
2005
    Dokponnou Atauri
Adjua
2005
    Domínguez Valls
Ivana
2005
    Duran Tamaral
Violeta
2006
    Esté Jalovechas
Alanis
1996
    Esteve Vogel
Sofia
2003
    Fargas Mexia
Sonia
1998
    Ferreras Sanz
Berta
1997
    Fisa Millán
Maria
2000
    Fontdeglòria Balaguer
Marta
2005
    Garcia Rovira
Berta
2005
    Gil-Vernet Pagonabarraga
Blanca
2006
    Gonzàlez Boneu
Dennis
2004
    Gràcia Casasús
Carlota
2007
    Grau García
Ariadna
1997
    Güell Rodríguez
Laura
2000
    Guisado Valle
Clàudia
2005
    Gutiérrez Heredero
Gemma
2002
    Iasynska
Ksenia
2002
    Justícia Sánchez
Carlota
2001
    Kuzyakina
Polina
2002
    Levy Sellarés
Sara
1994
    Liñán Canela
Sílvia
2003
    Mancera Töpfer
Andrea
2005
    Martin Boscus
Jade
2003
    Martín-Mora Segura
Marta
1999
    Martín-Mora Segura
Mireia
2002
    Martín-Mora Segura
Nora
2004
    Martín-Mora Segura
Núria
2004
    Martínez Cantó
Lucia
2004
    Martínez Masriera
Laura
2004
    Pérez Bartomeu
Ariadna
1999
    Pérez Bartomeu
Helena
2002
    Pérez Moreno
Lucia
2004
    Piqueras Pons
Ainhoa
2000
    Quirós Ortega
Candela
2006
    Rafart Arqués
Laura
2006
    Raga Delgado
Ariadna
2003
    Ramírez Ibañez
Paula
1996
    Romero Nuez
Lucia-Aruca
2005
    Romero Rodríguez
Agata
2006
    Roquet Casanovas
Aina
2004
    Sáenz de Pablo Salvadó
Marta
2005
    Sáenz de Pablo Salvadó
Núria
2002
    Salaverria Benito
Ane
2006
    Sánchez-Guardamino Cantón
Itziar
1998
    Sans de Moragas
Anna Jia
2001
    Sans Frias
Maria
2000
    Sanz Garcia
Mar
2004
    Seuma Ruiz
Carina
2001
    Siquier Tarrés
Júlia
2001
    Siscart Muntané
Mariona
2004
    Tió Casas
Iris
2002
    Torices Pareja
Andrea
2006
    Torres Chapatte
Alejandra
2006
    Vaillant Torres
Avril
2006
    Vaillant Torres
Bel
2004
    Val Pascuet
Paula
2003
    Viladot Juan-Torres
Georgina
2000
    Yakovlyeva
Marina
2006
    Zott
Carolina
2007
AMB EL SUPORT DE:





EMPRESES PATROCINADORES I COL·LABORADORES:
Adreça
Carrer dels Esports, 8
08017 Barcelona
Telèfon

+34 93 280 24 92
E-mail