AVIS TAULETES: AQUESTA WEB S’HA DE VEURE AMB
LA TAULETA GIRADA EN DISPOSICIÓ HORITZONTAL.
+34 93 280 24 92

Calendari competicions

*FC: Federació Catalana
*FE: Federació Espanyola
*CEEB: Consell de l’Esport Escolar de Barcelona
*FINA: Federació Internacional de Natació
*LEN: Lliga Europea de Natació
*COI: Comitè Olímpic Internacional

Data
Competició
 
Equips
Lloc i hora
01/02/2019
Rutines Tècniques (2ªjornada)
FC
JÚNIOR
Res. J. Blume - 18H30
02/02/2019
Lliga de figures (3ªjornada)
FC
ALEVÍ
CN Granollers (Granollers)
02/02/2019
Lliga de figures (3ªjornada)
FC
INFANTIL
CN Granollers (Granollers)
02/02/2019
Copa de Catalunya OPEN de Natació Sincronitzada (1ªjornada)
FC
Categoria III: BUTTERFLY, LONDON, SUBALINA
CN Granollers
03/02/2019
Campionat de Catalunya Benjamí (1ªjornada)
FC
N1, N2, N3
Piscina Sant Jordi - 15H30
16/02/2019
Campionat Escolar. 1ªJornada – Figures i Rutines Tècniques – B2, B3 i C2
CEEB
ALBATROS (B3), BALLARINA (B2), CATALINA (C2)
Piscina Sant Jordi (BCN) - Tarda
02/03/2019
Campionat de Catalunya Rutines Combinades
FC
ALEVÍ, INFANTIL, JÚNIOR
A determinar.
16/03/2019
Campionat Escolar. 1ª Jornada – Figures i Rutines Tècniques – A1 i B1
CEEB
CAVALLER (A1), FLAMENC (B1), GAVINA (B1)
Piscina Sant Jordi (BCN) - Tarda
17/03/2019
Campionat de Catalunya Júnior i Sènior
FC
JÚNIOR, SÈNIOR
CN Kallípolis (CEM Can Caralleu, Barcelona) - Matí
22/03/2019 a 24/03/2019
Campionat d’Espanya Aleví/Infantil d’Hivern – SN19-01
FE
ALEVÍ, INFANTIL
A determinar
05/04/2019 a 07/04/2019
Campionat d’Espanya Júnior/Sènior d’Hivern – SN19-02
FE
JÚNIOR, SÈNIOR
A determinar
26/04/2019
Rutines Tècniques (3ªjornada)
FC
JÚNIOR
Res. J. Blume - 18H30
27/04/2019
Lliga de figures (4ªjornada)
FC
ALEVÍ
A determinar.
27/04/2019
Lliga de figures (4ªjornada)
FC
INFANTIL
A determinar
27/04/2019
Campionat Escolar. 2ªJornada – Rutines lliures – B2, B3 i C2
CEEB
BALLARINA (B2), ALBATROS (B3), CATALINA (C2)
Piscina Sant Jordi (BCN) - Tarda
28/04/2019
Campionat de Catalunya Benjamí (2ªjornada)
FC
N1, N2, N3
Piscina Sant Jordi - 15H30
28/04/2019
Copa Catalunya Open de Natació Sincronitzada (2ªjornada)
FC
MINERVA, BUTTERFLY, IPANEMA, LONDON, OCEANITA, SUBALINA
A determinar
03/05/2019 a 05/05/2019
II Open Sinkro Experience
FC
BUTTERFLY, LONDON, MINERVA, OCEANITA, SUBALINA
A determinar
18/05/2019
Campionat Escolar. 2ªJornada – Rutines lliures – A1 i B1
CEEB
CAVALLER (A1), FLAMENC (B1)
Piscina Sant Jordi (BCN) - Tarda
31/05/2019 a 02/06/2019
Campionat d’Espanya Absolut d’Estiu – SN19-03
FE
ABSOLUT (CNK)
A determinar
01/06/2019
Campionat Escolar (CEEB). Trobada
CEEB
ALBATROS, AURORA, BALLARINA, CATALINA, CAVALLER, FLAMENC
Piscines Bernat Picornell - Matí o tarda
08/06/2019
Copa Catalunya OPEN de Natació Sincronitzada (3ªjornada)
FC
MINERVA, BUTTERFLY, IPANEMA, LONDON, OCEANITA, SUBALINA
A determinar
15/06/2019
Campionat de Catalunya Rutines per grup d’edats
FC
ALEVÍ, INFANTIL I JÚNIOR
CN Mataró (Mataró)
16/06/2019
Campionat de Catalunya Benjamí (3ªjornada)
FC
N1, N2, N3
CN Reus Ploms - Reus
16/06/2019 a 23/06/2019
LEN European Junior Championships 2019
FINA/LEN/COI
JÚNIOR (ESP)
PRAGUE (CZE)
29/06/2019 a 30/06/2019
Campionat d’Espanya Infantil d’Estiu – SN 19-04
FE
INFANTIL
A determinar
05/07/2019 a 07/07/2019
Campionat d’Espanya Aleví de Promoció – SN19-05
FE
ALEVÍ B
A determinar
11/07/2019 a 14/07/2019
Campionat d’Espanya Aleví/Juvenil d’Estiu – SN 19-06
FE
ALEVÍ, JUVENIL, SÈNIOR
A determinar
12/07/2019 a 28/07/2019
FINA World Synchronized Swimming Championships 2019
FINA/LEN/COI
ABSOLUT (ESP)
GWANGJU (KOR)
19/07/2019 a 21/07/2019
Campionat d’Espanya Infantil d’Estiu 2ª Divisió – SN 19-07
FE
INFANTIL B
A determinar
AMB EL SUPORT DE:





EMPRESES PATROCINADORES I COL·LABORADORES:
Adreça
Carrer dels Esports, 8
08017 Barcelona
Telèfon

+34 93 280 24 92
E-mail