AVIS TAULETES: AQUESTA WEB S’HA DE VEURE AMB
LA TAULETA GIRADA EN DISPOSICIÓ HORITZONTAL.
+34 93 280 24 92

Calendari competicions

*FC: Federació Catalana
*FE: Federació Espanyola
*CEEB: Consell de l’Esport Escolar de Barcelona
*FINA: Federació Internacional de Natació
*LEN: Lliga Europea de Natació
*COI: Comitè Olímpic Internacional

Data
Competició
 
Equips
Lloc i hora
22/11/2019
Rutines Tècniques (1ªjornada)
FC
JÚNIOR
Res. J. Blume - 18H30
23/11/2019
Lliga de figures (2ªjornada)
FC
ALEVÍ
CN Granollers (Granollers) - Hora: a determinar
23/11/2019
Lliga de figures (2ªjornada)
FC
INFANTIL
CN Granollers (Granollers) - Hora: a determinar
30/11/2019 a 01/12/2019
Campionat d’Espanya Figures Infantil i Rutines Tècniques Júnior – SN19-07
FE
JÚNIOR/INFANTIL
Madrid
31/01/2020
Rutines Tècniques (2ªjornada)
FC
JÚNIOR
Res. J. Blume - 18H30
01/02/2020
Lliga de figures (3ªjornada)
FC
ALEVÍ
Piscines Bernat Picornell
01/02/2020
Lliga de figures (3ªjornada)
FC
INFANTIL
Piscines Bernat Picornell
02/02/2020
Campionat de Catalunya Benjamí (1ªjornada)
FC
INICIACIÓ, N1, N2, N3
Piscina Sant Jordi - 15H30
08/02/2020
Copa Catalunya OPEN (1ªjornada)
FC
Categoria III: BUTTERFLY, LONDON, SUBALINA
A determinar
15/02/2020
Campionat Escolar. 1ªJornada – Figures i Rutines Tècniques – B2, B3 i C2
CEEB
ALBATROS (B3), BALLARINA (B2)
Piscina Sant Jordi (BCN) - Tarda
23/02/2020
Campionat de Catalunya Rutines Combinades
FC
ALEVÍ, INFANTIL, JÚNIOR
CN Reus - Horari: a determinar
07/03/2020
Campionat Escolar. 1ª Jornada – Figures i Rutines Tècniques – A1 i B1
CEEB
CAVALLER (A1), FLAMENC (B1)
Piscina Sant Jordi (BCN) - Tarda
13/03/2020 a 15/03/2020
Campionat d’Espanya Aleví/Infantil d’Hivern – SN20-01
FE
ALEVÍ, INFANTIL
Castelló
21/03/2020
Campionat de Catalunya Júnior i Sènior
FC
JÚNIOR, SÈNIOR
A determinar
27/03/2020 a 29/03/2020
Campionat d’Espanya Júnior/Sènior d’Hivern – SN20-02
FE
JÚNIOR, SÈNIOR
A determinar
04/04/2020
Campionat Escolar. 2ªJornada – Rutines lliures – B2, B3 i C2
CEEB
BALLARINA (B2), ALBATROS (B3)
Piscina Sant Jordi (BCN) - Tarda
18/04/2020
Copa Catalunya Open (2ªjornada)
FC
MINERVA, OCEANITA, BUTTERFLY, LONDON, SUBALINA
A determinar
24/04/2020
Rutines Tècniques (3ªjornada)
FC
JÚNIOR
Res. J. Blume - 18H30
25/04/2020
Lliga de figures (4ªjornada)
FC
ALEVÍ
A determinar
26/04/2020
Campionat de Catalunya Benjamí (2ªjornada)
FC
INICIACIÓ, N1, N2, N3
Piscina Sant Jordi - 15H30
29/04/2020 a 02/05/2020
Pre Olímpic Tòquio 2020
FINA: FINA
ABSOLUT
Tòquio (JPN)
09/05/2020
Campionat Escolar. 2ªJornada – Rutines lliures – A1 i B1
CEEB
CAVALLER (A1), FLAMENC (B1)
Piscina Sant Jordi (BCN) - Tarda
20/05/2020 a 24/05/2020
LEN European Championships 2020
LEN: LEN
ABSOLUT
Budapest (HUN)
06/06/2020
Campionat Escolar (CEEB). Trobada
CEEB
ALBATROS, AURORA, BALLARINA, CAVALLER, FLAMENC
Piscines Bernat Picornell - Matí o tarda
06/06/2020
Copa Catalunya OPEN (3ªjornada)
FC
MINERVA, OCEANITA, BUTTERFLY, LONDON, SUBALINA
A determinar
13/06/2020 a 14/06/2020
Campionat de Catalunya Rutines per grup d’edats
FC
ALEVÍ, INFANTIL I JÚNIOR
A determinar
14/06/2020
Campionat de Catalunya Benjamí (3ªjornada)
FC
INICIACIÓ, N1, N2, N3
A determinar
27/06/2020 a 28/06/2020
Campionat d’Espanya Infantil 1ª divisió d’Estiu – SN 20-04
FE
INFANTIL
A determinar
03/07/2020 a 05/07/2020
Campionat d’Espanya Aleví de Promoció – SN20-05
FE
Pendent de confirmar
A determinar
09/07/2020 a 12/07/2020
Campionat d’Espanya Aleví/Juvenil d’Estiu – SN 20-06
FE
ALEVÍ, JUVENIL, SÈNIOR
A determinar
17/07/2020 a 19/07/2020
Campionat d’Espanya Infantil d’Estiu 2ª Divisió – SN 20-07
FE
Pendent de confirmar
A determinar
29/07/2020 a 02/08/2020
Jocs Olímpics Tòquio 2020
COI: COI
ABSOLUT
Tòquio (Japó)
AMB EL SUPORT DE:





EMPRESES PATROCINADORES I COL·LABORADORES:
Adreça
Carrer dels Esports, 8
08017 Barcelona
Telèfon

+34 93 280 24 92
E-mail